Ankara Hazır Ofis hizmeti ile minimum maliyetle profesyonel bir ortamda şirketinizi kurmak ve kendi odanızda çalışmak ister misiniz? Bir şirket veya firma kurmanın maliyetine ve her ay ödemeniz gereken yüksek sabit maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Hazır Ofis hizmeti ayrıca Kiralık Ofis Hizmeti, Kiralık Ofis Odası, Ortak Ofis Hizmeti şeklinde de bilinmektedir.

Hazır Ofis Hizmeti nedir ve neden avantajlıdır?

İşiniz gereği sürekli ofisinizde bulunuyor ve misafirlerinizi kendi ofisinizde karşılıyorsanız Hazır Ofis Hizmeti sizin için en iyi çözümdür. Mesai saatleri içerisinde Hazır Ofis Hizmeti ile size ait odanızda çalışabilir ve size özel odanızda ofisinizi kilitleyerek yalnızca siz çalışırsınız. Sizin olmadığınız zamanlarda ise adınıza gelen evraklar ve resmi yazışmalar tarafınızdan teslim alınarak size teslim edilir. Bu sayede standart maliyetlere katlanmadan kendi ofisinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kendinize ait bir işyeri kiraladığınızda ofis dışında olduğunuz durumlarda ofiste sürekli birisinin olması gerekmektedir. Bu elemanın giderleri ve ofisin giderleri ise siz ofiste olsanız da olmasanız da her ay ödenmelidir. Günümüzde rekabetin arttığı ve karlılığın azaldığı ticaret ortamında sabit maliyetleri azaltmak çok önemlidir. Hazır Ofis Hizmeti işte bu nedenle çok avantajlıdır ve sizin yüksek maliyetlere katlanmadan kendi ofisiniz olmasını sağlar ve işinizin büyümesine katkıda bulunur.

Ayrıca ihtiyacınız olduğu durumlarda toplantıları prestijli bir ortamda gerçekleştirebildiğiniz için kurumsal imajınızı korursunuz. Eğer sürekli artan sabit giderlere katlanmak istemiyor ve prestijli bir adreste büyümek istiyorsanız Hazır Ofis Hizmeti ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

 

Hazır Ofis Hizmeti İle Neler Kazanırsınız?

 • Mesai saatleri içerisinde anahtarı sizde olan ofisinizi kullanırsınız.
 • Öncelikle sabit giderlerinizi kontrol edersiniz
 • Şirket imajınızı güçlendirirsiniz.
 • Profesyonel ekip desteği ile siz işinize odaklanırsınız.
 • Esnek ve avantajlı sözleşme ve kontratla iş yeri sahibi olun.
 • Düşük bütçelerle size ait bir ofisiniz olur.
 • Kargolarınız ve resmi belgeleriniz sizin adınıza teslim alınır ve size bilgi verilir.
 • Sanal santral hizmetinden faydalanabilirsiniz
 • Anlaşmalı mali müşavirlerimiz ile tüm muhasebe süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
 • Kurumsal Kimlik çalışması (logo, kartvizit, dosya vb.) hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Kampanyalı web sitesi, e-ticaret sitesi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Hazır Ofis Hizmeti dışında Yasal Adres Hizmeti ile yalnızca şirketinizin kurulacağı ve ihtiyaç anlarında toplantınızı yapacağınız hizmeti de alabilirsiniz. Firmanızın kurulum, kurumsallaşma vb. gibi tüm süreçlerinizdeki ihtiyaçlarınızı da anlaşmalı firmalarımız ve iş ortaklarımız sayesinde karşılayabilirsiniz.

Ofislerimizin iletişim bilgilerine ulaşmak ve bizimle bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Scroll to Top