Ankara Yasal Adres hizmeti ile minimum maliyetle profesyonel bir ortamda şirketinizi kurmak ister misiniz? Bir şirket veya firma kurmanın maliyetine ve her ay ödemeniz gereken sabit maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz.

Yasal Adres Hizmeti Nedir ve Neden Avantajlıdır?

İşiniz gereği sürekli dışarıda bulunuyor ve özel durumlar (müşteri ağırlama, toplantı vb.) dışında ofise ihtiyaç duymuyorsanız Yasal Adres Hizmeti sizin için en iyi çözümdür. Yasal adres hizmeti ile ofisimizde adınıza gelen evraklar ve resmi yazışmalar tarafımızdan teslim alınacak size bilgi verilir. Bu sayede standart maliyetlere katlanmadan kendi ofisinizi gönül rahatlığı ile kartvizitinize yazabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere ofis dışında olduğunuz durumlarda ofiste sürekli bir elemanın olması gerekmektedir. Bu elemanın giderleri ve ofisin giderleri siz ofiste olsanız da olmasanız da her ay ödenmelidir. Günümüzde rekabetin arttığı ve karlılığın azaldığı ticaret ortamında sabit maliyetleri azaltmak çok önemlidir. Yasal Adres Hizmeti işte bu nedenle çok avantajlıdır ve şirketinizin ayakta kalmasına ve büyümesine katkıda bulunmaktadır.

Ayrıca ihtiyacınız olduğu durumlarda toplantıları prestijli bir ortamda gerçekleştirebildiğiniz için kurumsal imajınızı korursunuz. Eğer sürekli artan sabit giderlere katlanmak istemiyor ve prestijli bir adreste büyümek istiyorsanız Yasal Adres Hizmeti ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

 

Yasal Adres Hizmeti İle Neler Kazanırsınız?

  • Öncelikle sabit giderlerinizi kontrol edersiniz
  • Şirket imajınızı güçlendirirsiniz.
  • Profesyonel ekip desteği ile siz işinize odaklanırsınız.
  • Esnek ve avantajlı sözleşme ve kontratla iş yeri sahibi olun.
  • Düşük bütçelerle size ait bir ofisiniz olur.
  • Kargolarınız ve resmi belgeleriniz sizin adınıza teslim alınır ve size bilgi verilir.
  • Sanal santral hizmetinden faydalanabilirsiniz
  • Anlaşmalı mali müşavirlerimiz ile tüm muhasebe süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
  • Kurumsal Kimlik çalışması (logo, kartvizit, dosya vb.) hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyalı web sitesi, e-ticaret sitesi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Yasal Adres Hizmeti dışında Hazır Ofis Hizmeti ile sürekli kullanacağınız kendi odanızı da hizmet olarak alabilirsiniz. Firmanızın kurulum, kurumsallaşma vb. gibi tüm süreçlerinizdeki ihtiyaçlarınızı da anlaşmalı firmalarımız ve iş ortaklarımız sayesinde karşılayabilirsiniz.

Ofislerimizin iletişim bilgilerine ulaşmak ve bizimle bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Scroll to Top