Ofisinizi (Hazır Ofis hizmeti veya Yasal Adres Hizmeti) kurdunuz ve sıra web sitesine geldi. Kurumsal Web Sitesi veya E-ticaret Sitesi Hizmeti ile Kurumsal Kimlik çalışmanıza destek veriyoruz. Firmamız sizin kurumsallaşma sürecinizdeki tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Anlaşmalı firmalarımızla ihtiyacınız olan Kurumsal Web Sitesi veya E-ticaret Sitesi Hizmetini almanız için özel fiyatlı anlaşmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Firmanızın ihtiyacına istinaden anahtar teslim çözümlerle çok kısa sürede Kurumsal Web Siteniz veya E-ticaret Siteniz teslim edilecektir.

Kurumsal Web Sitesi ve E-ticaret Sitesi Hizmeti

Günümüzde teknolojinin ve iletişimin artması ile birlikte web sitesi artık bir zorunluluk olmaktan çıkmıştır. İnsanlar avuçlarının içindeki iletişim araçlarıyla tüm ihtiyaçlarına ulaşmaktadırlar. Eğer web siteniz ve sosyal medyada iletişim bilgileriniz yoksa rakipleriniz sizden önde demektir. Artık rekabet giderek artmakta ve karlılık oranları ise düşmektedir. Bu nedenle web sitenizin olması ve sosyal medya hesaplarınızın olması daha da önemli hale gelmiştir.

Firmamız konusunda uzman anlaşmalı firmalarla özel fiyatlarla sizi web sitese, e-ticaret sitesi sahibi yapmaktadır. Firmanızın tüm bilgileri alınarak en kısa sürede web siteniz hazır hale getirilmektedir. Günümüzde en önemli unsur olan hız ve tecrübe firmamızın bünyesinde size destek vermektedir. Firmamız yalnızca ofis kiralama hizmeti değil birçok konuda profesyonel danışmanlık hizmeti de vermektedir. Verilen profesyonel hizmetler ise özel fiyatlar ile size sunulmaktadır.

Web siteniz ihtiyaçlarınıza göre ortalama 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. E-ticaret sitesi ihtiyaçlarınız ise yapılan görüşme sonucunda ortalama 1 hafta içerisinde size ürün girişine hazır halde teslim edilmektedir. Tabii ki en önemli unsur firmanızdan istene bilgilerin verilmedir. Tarafınızdan bilgiler erildikten sonra süreç başlatılmakta ve en kısa sürede teslim edilmektedir.

Yasal Adres ve Hazır Ofis Hizmeti İle Neler Kazanırsınız?

 • Mesai saatleri içerisinde ofisinizi kullanırsınız.
 • Öncelikle sabit giderlerinizi kontrol edersiniz
 • Şirket imajınızı güçlendirirsiniz.
 • Profesyonel ekip desteği ile siz işinize odaklanırsınız.
 • Esnek ve avantajlı sözleşme ve kontratla iş yeri sahibi olun.
 • Düşük bütçelerle size ait bir ofisiniz olur.
 • Kargolarınız ve resmi belgeleriniz sizin adınıza teslim alınır ve size bilgi verilir.
 • Sanal santral hizmetinden faydalanabilirsiniz
 • Anlaşmalı mali müşavirlerimiz ile tüm muhasebe süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
 • Kurumsal Kimlik çalışması (logo, kartvizit, dosya vb.) hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Kampanyalı web sitesi, e-ticaret sitesi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Yasal Adres veya Hazır Ofis Hizmeti ile Mali Müşavirlik Hizmeti alarak veya almayarak firmanızın açılışını yaptınız. Artık Kurumsalla aşamasındaki ihtiyacınız olan web sitesi veya e-ticaret sitesi hizmeti ile ticaretinize güç katabilirsiniz. Bu hizmetlerin dışındaki ihtiyaçlarınızı da anlaşmalı firmalarımız ve iş ortaklarımız sayesinde karşılayabilirsiniz.

Ofislerimizin iletişim bilgilerine ulaşmak ve bizimle bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Scroll to Top