Siz İşinize Odaklanın

Profesyonel Ofis Hizmetleri olarak bir firmanın ihtiyacı olan bir çok özel ihtiyaca doğrudan çözüm üretiyoruz. Siz yalnızca işinize odaklanın ve kazanmanın keyfine varın.

İşinize

Odaklanın

Detayları

Düşünmeyin

Şirket Kurma Hizmeti

Ticaret yapmak için kendi işimi kurmak istiyorum. Nasıl Yapacağım, nereden başlayacağım? Anlaşmalı mali müşavirimiz ile size gerekli danışmanlık hizmetini alabilirsiniz.

OFİS Giderleri Ne OLACAK?

Firmanızdaki sabit giderler her zaman kontrol altında olacaktır. Yapacağınız ödemeler sözleşmede net olarak belirtilmiştir ve ekstra ödemelerle karşı karşıya kalmazsınız.

Müşteri İletişimi

Ofisimizdeki personelimiz sizin adınıza postalarınızı ve kargolarınızı teslim alır, müşterileriniz ağırlar. Gelen bilgileri sizinle iletişime geçerek sizinle paylaşır.

Günümüzde iş kurmak ve kazanç elde etmek için sabit giderleri karşılamak zorundasınız. Bu giderlerin çeşitleri ve tutarları nedeniyle bir çok işletme yaşamını sürdürememektedir.  Aynı zamanda profesyonel bir ortamda operasyonel hizmetleri yürütmek için ilk sabit maliyetleri de karşılamak zorundasınız. Aslında zorundaydınız. Artık bu standart ve sabit giderleri düşünmeden yalnızca işinize odaklanarak kazancınıza ve büyümeye odaklanabilirsiniz. Profesyonel ofis hizmetleri olarak işletmelerin ihtiyacı olan konularda alternatifli çözümler üretiyoruz.

Sürekli seyahat ediyorsanız veya işiniz sürekli ofis dışında olmanızı gerektiriyorsa Sanal Ofis – Yasal Adres hizmeti tam da sizin ihtiyacınız karşılamaktadır. Çok hesaplı ve avantajlı bir hizmet olan Sanal Ofis – Yasal Adres hizmeti, size işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta, kargolarınız ve misafirleriniz iş adresinizi gösterdiğiniz prestijli ofisimizde profesyonel bir ekip tarafından karşılanıp, size bildirilir.Önceden rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir, size verdiğimiz hizmetlerden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Sanal Ofis – Yasal Adres hizmet paketi, ofisi ağırlık olarak iş görüşmesi amaçlı kullanacak olan kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Kullanıcıya sağlanan ücretsiz toplantı ve makam odalarında görüşmelerini ücretsiz ikramlar eşliğinde yapabilir. Kargo takibi sayesinde adınıza gelen tüm kargolar anında bildirilir ve kullanıcının istekleri doğrultusunda işlemler devam ettirilir. Ofise gelen misafirleriniz müşteri hizmetleri tarafından karşılanır ve ağırlanır. Her zaman ofiste bir çalışanınız varmış gibi özgürce işlerinizi takip edebilmenin en uygun yoludur. Ayrıca tüm giderleriniz kontrol altında olacaktır.

  • Prestijli yasal adres
  • Telefon hattı tahsisi
  • Firma ismi ile çağrı karşılama ve aktarma
  • Posta - kargo - faks takibi ve bildirimi
  • Toplantı odası kullanımı
  • Makam Odası Kullanımı
  • Self servis hizmet
  • Elektrik, su, iklimlendirme
  • İnternet Hizmeti
  • Ofis Araçları Kullanımı
Sosyal Ağ
Scroll to Top